הגדרת דוא"ל Exchange Online במכשירי iPhone, iPad ו-iPod Touch של אפל

מאמר זה מסביר כיצד ניתן להגדיר בקלות חשבון דואר אלקטרוני Exchange Online במכשיר iPhone או iPad, או iPod Touch של אפל. לאחר הגדרת חשבון Exchange במכשיר שלך, תוכל לגשת ולסנכרן את הדואר האלקטרוני, לוח השנה ואנשי הקשר שלך.

1. אם זהו חשבון הדוא"ל הראשון על ה-iPhone שלך, הקש על דואר. אחרת, הקש על הגדרות> דואר, אנשי קשר, לוחות שנה> הוסף חשבון.

2. הקש על הגדרות> דואר, אנשי קשר, לוחות שנה> הוסף חשבון.

3. הקש Microsoft Exchange.

4. השאר את תיבת התחום ריקה. הקלד את המידע המבוקש בתיבות אימייל, שם משתמש והסיסמה. הקלד את כתובת הדוא"ל המלאה שלך בתיבות דואר אלקטרוני ו- שם משתמש (לדוגמה, This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ).

5. הקש על הבא בפינה הימנית העליונה של המסך. ה-iPhone שלך ינסה למצוא את ההגדרות עבור החשבון שלך באופן אוטומטי. עבור לשלב 8 אם ה-iPhone שלך מוצא את ההגדרות שלך באופן אוטומטי.

6. אם ה-iPhone שלך לא מצא את ההגדרות שלך, יהיה עליך להגדיר באופן ידני את שם שרת ActiveSync של Exchange. שם השרת עבור מנוי אופיס 365 הוא outlook.office365.com

7. בתיבת השרת, הזן את שם השרת שלך, ולאחר מכן הקש על הבא.

8. בחר את סוג המידע שברצונך לסנכרן בין החשבון שלך והמכשיר שלך, ולאחר מכן הקש שמור. ברירת מחדל היא סנכרון של דואר, אנשי קשר, ולוח שנה.

9. אם אתה מתבקש ליצור סיסמא, הקש על המשך והקלד סיסמא מספרית. אם לא תקבע סיסמא, לא תוכל להציג את חשבון הדוא"ל שלך ב-iPhone. אתה יכול לקבוע סיסמא מאוחר יותר בהגדרות ה-iPhone שלך.

מציאה שם שרת Exchange ActiveSync שלי

1. היכנס לחשבונך באמצעות Outlook Web App.

2. ב-Outlook Web App, בסרגל הכלים, לחץ על הגדרות> אפשרויות> חשבון> החשבון שלי> הגדרות עבור POP וגישת IMAP.

3. תחת הגדרות POP, הסתכל על הערך עבור שם שרת.

    הערה: למרות שאינך מגדיר חשבון POP3, תוכל להשתמש בערך זה כדי לקבוע שם שרת ActiveSync של Exchange.

4. אם שם שרת POP הוא בפורמט podxxxxx.outlook.com, בחר:

• השתמש ב outlook.office365.com עבור שם שרת Exchange ActiveSync אם המכשיר שלך מריץ מערכת הפעלה iOS 4.x או 5.x (לדוגמה, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone GSM / CDMA 4, דור האייפון 4S, iPod Touch 2 , דור iPod Touch 3, דור 4 iPod Touch, אייפד, אייפד 2, והאייפד 3).

   הערה: אם אתה לא יכול להגדיר את החשבון שלך באמצעות outlook.office365.com , נסה להשתמש בשם השרת המלא מופיע תחת הגדרת POP כשם השרת שלך.

• השתמש בשם שרת POP עבור שם שרת Exchange ActiveSync אם המכשיר שלך מריץ מערכת הפעלה iOS 3.x (לדוגמה, iPad ו-iPod Touch דור 1).

5. אם שם שרת POP כולל את שמו של הארגון שלך, למשל, pop.csl.co.il, שם שרת Exchange ActiveSync שלך הוא בדיוק כמו את שם שרת Outlook Web App שלך, ללא /OWA. לדוגמה, אם הכתובת שמשתמש כדי לגשת Outlook Web App היא https://mail.csl.co.il/owa, שם שרת Exchange ActiveSync שלך הוא mail.csl.co.il.

 

 

הרשם חינם לעלון הטיפים שלנו, וקבל מידע חשוב לשיפור היעילות העסקית