החידושים החמים של Office 2013

 קפיצת המדרגה שעשה אופיס 365 הכולל את אופיס 2013, בעולם העסקי במיוחד, מאפשרת לכל מנהל ולכל בעל עסק להתחבר למשרד, בכל זמן, מכל מקום, ומכל מכשיר - באמצעות שירותי ענן מתקדמים

הנה כמה מהחידושים החמים של Office 2013:

גישה ישירה 24/7 - Office 2013 מאפשר להגיע לכל קבצי ה-Office בכל רגע, לשמור אותם ישירות ב-One Drive for Business או באתר הצוות, וכן, לשתף קבצים ולעבוד עליהם, כמה עמיתים במקביל.

חידוש פעולת הקריאה - פתיחה מחדש של מסמך מכל מקום מכשיר, מאפשרת לך להמשיך לקרוא בדיוק מהמקום שבו הפסקת.

עריכה של קבצי PDF ב- Word - עריכת התוכן במסמך PDF, כולל פסקאות, רשימות וטבלאות בדיוק כמו במסמכי Word המוכרים.

הוספת תמונות ווידאו מקוונות - ישנה אפשרות צפייה בסרטוני וידאו מקוונים ישירות ב- Word , ללא צורך לעזוב את המסמך, כך שתוכל להמשיך להתמקד בתוכן.

הצגה ויזואלית של נתונים ב- Excel - תכונות חדשות המאפשרות הצגת נתונים באופן ויזואלי ואינטראקטיבי אשר תעזורנה בקבלת החלטות טובות ומושכלות יותר.

המרת טקסט לעמודות "מילוי מהיר" - פונקציה חדשה ב- Excel אשר מאפשרת פיצול טקסט בתאים בצורה מהירה ויעילה יותר. במקרה בו יש חזרה או מבנה קבוע לטקסט ה- Excel מזהה את החזרה ומציע עזרה במילוי התאים בהתאמה להקלדה שבוצעה.

גרפים מומלצים - Excel ממליץ על תרשימים המתאימים ביותר עבור הנתונים שלך. ראה לרגע כיצד הנתונים שלך ייראו בתרשימים השונים, ולאחר מכן פשוט בחר את התרשים המציג את התובנות שברצונך להציג.

תצוגת מגיש נוחה לשימוש Presenter View -תצוגת המגיש ב- PowerPoint מאפשרת לך לראות את ההערות שלך בצג בעוד הקהל רואה את השקופית בלבד.

שימוש בתצוגת המגיש בצג אחד - תצוגת המגיש אינה דורשת עוד צגים מרובים. באפשרותך לתרגל את הצגת המצגת בתצוגת המגיש ללא צורך בחיבור למכשירים נוספים.

הגדלת שקופית ב- PowerPoint – בזמן המצגת ניתן ללחוץ על הזכוכית המגדלת כדי להגדיל תרשימים, דיאגרמות או כל פריט שברצונך להדגיש עבור הקהל שלך.

מענה מהיר בתוך השורה להודעות אימייל - ה- Outlook החדש מאפשר לך להשיב להודעות בלחיצה אחת על-ידי הקלדת תגובתך ישירות בחלונית הקריאה או לחלופין, פתח שיחת הודעות מידיות של ה- Lync כדי להפעיל צ'אט בזמן אמת

חיפוש מתקדם ב- Outlook - Outlook מאפשר חיפוש בדואר אלקטרוני, קבצים מצורפים, פעילויות לוח שנה ואנשי קשר כדי למצוא את המידע הדרוש לך במהירות.

חיבור חברתי (Social Connector) - חיבור לרשתות החברתיות דרך ה- Outlook מאפשרת לראות עדכונים מהרשתות החברתיות עם אנשים שאתה מחובר אליהם. עדכונים מגיעים מרשתות חברתיות כגון LinkedIn , Facebook ,SharePoint, Lync ואחרות כך שתמיד ישנה אפשרות להיות מעודכנים ולהתחיל בשיחה.

OneNote הינה מחברת דיגיטלית ללכידה, אחסון ושיתוף של כל סוגי המידע- במחברת המקוונת הנייר אף פעם לא נגמר. קל לארגן אותן מחדש, להדפיס ולשתף אותן, וקיים חיפוש מהיר המאפשר למצוא הכל ומיד.

שיתוף הערות במהלך פגישה - ישנו קושי לרשום את כל ההערות במהלך פגישה. ה- OneNote מאפשר לאנשים אחרים לרשום הערות ביחד איתך. יש להקפיד לשמור את ההערות במיקום משותף, כגון OneDrive for Business או Sharepoint


 

 

 

 

הרשם חינם לעלון הטיפים שלנו, וקבל מידע חשוב לשיפור היעילות העסקית