לקוחות ממליצים

Yatedברצוני להודות לחברת CloudSolutions והצוות המקצועי שליווה אותנו על החוויה הכול כך חיובית בעבודה עם איש מקצוע כפי שחוויתי עם טל פפרמן. למן הרגע הראשון בעבודה שלנו הייתה בהירות, מקצועיות, והקשבה לקשיים שהתמודדנו איתם תוך מתן מענה מהיר והתאמת פתרונות איכותיים שתרמו להתייעלות משמעותית בעבודת הצוות בחברה תוך שמירה על גבולות התקציב שהגדרנו.
מאז שהטמענו אופיס 365 נפתח בפנינו עידן חדש של יעילות וזמינות בכל הנוגע לתקשורת הארגונית. הצלחנו להרחיב ולהעמיק את שיתוף המידע בין עובדי החברה.
בנוסף, חשוב לנו לעבוד עם אנשי מקצוע שהם קודם כל בני אדם, ובכן גם במבחן הזה טל עמד בהצלחה גדולה.

   דודי אלון, מנכ"ל יתד יועצים

 

Galit ברצוני להודות לחברת CloudSolutions והצוות המקצועי שליווה אותנו. הליווי הצמוד, הידע המקצועי שהפגנתם ובעיקר התאמת והטמעת הפתרון הנכון לצרכי הארגון הביאו לשיפור במהלכי ההתייעלות של החברה ולחסכון בעלויות השוטפות .

   יורם גבאי, מנכ"ל גלית החברה לאיכות הסביבה בע"מ

 

Dvir אבקש לציין את השירות המצויין שקיבלתי. לאור הנסיבות ואופי המסמכים שברשותי, ההתקנה וההקמה דרשה טיפול צמוד, וברצוני לציין במיוחד את השירות והליווי הצמוד והמקצועי שהוענק לי במסגרת זו. כל הצוות שליווה אותי היה שירותי ביותר ומקצועי ביותר ועזר וליווה אותי בצורה מעולה ואין לי אלא לציין אותם לשבח.

   עו"ד שלום דביר

 

BiliBamboo בילובמבו רכשה תוכנת CRM של מיקרוסופט לטובת ניהול הלקוחות, המוצרים וכחלק מגידול הפעילות ושיפור השליטה. השירות שניתן ע"י מר טל פפרמן מ CloudSolution כלל הדרכה, התאמות נדרשות לצרכינו ועוד שינויים קטנים.
לאחר תקופה של כחצי שנה שימוש בתכנה, מצאנו כי התכנה אמנם עזרה לנו בקבלת מידע ומעקב אחר מכירות בחתכים שונים. השירות שקיבלנו מטל פפרמן היה טוב, ענה לבקשותינו, זמין וברור.

   ניסן ברקת, בילובמבו בע"מ


OffisTextile הנושא של שרת דואר אירגוני היה חדש בארגוננו. הלווי המקצועי של CloudSolutions עזר לנו להקים ולהטמיע את המערכת בצורה היעילה ביותר.

   חגי חשפר, מנהל מערכות אופיס טקסטיל בע"מ


רוצה גם לשפר את היעילות העסקית?
נשמח ללוות, להדריך ולתמוך גם בעסק שלך - צור קשר עוד היום ונעזור גם לך!


הרשם חינם לעלון הטיפים שלנו, וקבל מידע חשוב לשיפור היעילות העסקית

צור קשר

למידע נוסף מלא את הטופס. נחזור אליך בהקדם.
אנא מלא את כל השדות ההכרחיים.